گزیده‌ای از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات؛

انتخابات فرصتی بی‌نظیر برای استحکام پایه‌های کشور است

انتخابات فرصتی بی‌نظیر برای استحکام پایه‌های کشور است

فرارسیدن انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 و نقطه نظرات گوناگون پیرامون این رخداد مهم سبب می‌شود تا برای درک هرچه بیشتر این شرایط، رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را بیش از پیش مورد توجه قراردهیم.
به‌گزارش روابط عمومی شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری IGI ، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب، انتخابات را عرصه دیگری برای نقش‌آفرینی و تشویق همگان به حضور پر شور و انتخاب مطلوب دانستند و در یکی از سخنرانی‌هایشان فرمودند: برخی اظهارات ممکن است از سر دلسوزی باشد اما نباید منجر به دلسرد کردن مردم از مشارکت در انتخابات شود.
ایشان، مردم‌سالاری و انتخاب مسئولان کشور به‌دست مردم را بسیار مهم خواندند و یادآوری کردند: حضور پر شور مردم در انتخابات تأثیر زیادی در قوت و توانایی‌های دولت منتخب دارد و موجب افزایش آبرو، امنیت و قدرت بازدارندگی کشور می‌شود.

رهبر انقلاب اسلامی خطاب به عموم مردم بیان کردند: انتخابات در یک روز انجام می‌شود اما اثر آن تا چند سال باقی می‌ماند بنابراین با شرکت در انتخابات که متعلق به خود شما است، از خداوند برای رأی دادن به کسی که شایسته این مسئولیت است کمک بخواهید.
سخنرانی تلویزیونی رهبر انقلاب 12/2/1400
رهبر انقلاب در این سخنرانی یادآور شدند: انتخابات فرصتي بي‌نظير براي استحكام پايه‌هاي كشور است ـ يك جمله درباره انتخابات و مسائل پيرامون انتخابات عرض بكنم اينكه انتخابات به معناي واقعي كلمه يك فرصت مهم است و نبايد مردم را دلسرد كرد. انتخابات را با حرف‌هاي بيهوده و وعده‌هاي فريبنده و بدون پشتوانه نبايد خراب كرد. به معناي واقعي كلمه كساني كه مايلند در اين كارزار انتخاباتي وارد بشوند، فكر كنند، به معناي حقيقي كلمه كار ارائه بدهند به مردم. انتخابات انصافاً يك فرصت بي‌نظير است يعني يك فرصت بي‌بديلي است؛ هيچ چيز ديگري جاي انتخابات را براي كشور و استحكام پايه‌هاي اقتدار كشور نمي‌گيرد.
برگرفته از تارنمای وزارت کشور

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 7 =

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری می باشد.

سیم بکسل