شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری، IGI با موفقیت برگزار کرد: کلاس‌ آموزش استاندارد 17020

شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری،  IGI با موفقیت برگزار کرد: کلاس‌ آموزش استاندارد 17020

کلاس آموزش استاندارد 17020 با حضور کارکنان شرکت IGI با موفقیت برگزار شد و پس از آن نفرات برتر این کلاس طی یک آزمون مشخص شدند.

به‌گزارش روابط عمومی شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری IGI، این کلاس روز پنجشنبه هشتم آبان‌ماه از ساعت 8  تا 16 با حضور کارکنان شرکت و در راستای حفظ و افزایش توان تخصصی و مهارت‌های فنی آنان در حوزه استاندارد ایزو 17020 و با رعایت کامل و دقیق پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

لازم به ذکر است که برای تدریس این دوره از مدرسین صلاحیت دار مورد تائید سازمان ملی استاندارد دعوت شد تا این دوره را به‌صورت یک کلاس آموزشی فشرده برای کارکنان تدریس کند.

باید یادآور شد که نهادهای بازرسی به نیابت از کارفرمایان، خود نسبت به ارزیابی  شاخص‌های بازرسی اقدام می‌کنند. شاخص‌های بازرسی شامل موضوع‌های مورد بررسی کمیت، کیفیت و تداوم برآورده شدن ایمنی کار است.

این استاندارد فعالیت‌های نهادهای بازرسی کننده که کار آن‌ها می‌تواند شامل بررسی مواد، محصولات، تاسیسات، کارخانجات، فرآیندها، روش‌های اجرایی کار یا خدمات باشد و تعیین تطبیق آن‌‌ها با الزامات و گزارش‌دهی بعدی نتایج اینگونه فعالیت‌ها به کارفرمایان و در صورت لزوم به مراجع ذیصلاح را در بر می‌گیرد.

این استاندارد از 8 بند اصلی تشکیل شده که به این ترتیب‌اند:

هدف و دامنه کاربرد، مراجع الزامی، تعاریف و اصطلاحات، الزامات عمومی، الزامات ساختاری، الزامات منابع، الزامات فرآیندی، الزامات سیستم مدیریت.

در پایان این کلاس نیز آزمونی برگزار و نفرات برتر به‌ این ترتیب معرفی شدند:

رتبه نخست: مهندس نیلوفر غفاری‌پور

رتبه دوم: آقای مقصود معصومی‌وند

رتبه سوم: آقایان بهنام فخری ــ محمد فاخری ــ میلاد کریمی

رتبه چهارم: آقایان حامد سهیلی ــ بهزاد مسگرمقدم

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری می باشد.

سیم بکسل