مراسم اهدای جوایز مسابقات گرامیداشت دهه فجر

مراسم اهدای جوایز مسابقات ورزشی ویژه کارکنان شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری که به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار شده بود با حضور مدیرعامل، معاونین و جمعی از کارکنان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری، مهندس حمید محمودی مدیریت عامل شرکت در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر از کلیه واحدها و دست اندرکاران برگزاری این دوره از مسابقات نیت و حضور در این فعالیت را مهم دانستند و کسب مقام را در اولویت بعدی قرار دادند و افزودند بنابراین تمامی همکاران و  تیم‌هایی که در این مسابقات شرکت کردند قهرمان و شایسته قدردانی هستند.

در ادامه  این مراسم مهندس محمودی ضمن تقدیر از زحمات کلیه همکاران در سالی که گذشت به تبیین چشم انداز پیش‌رو شرکت در سال آتی پرداختند و اهداف کلان سازمان در سال 1399 را برشمردند . ایشان همچنین اقدامات شرکت در حوزه مقابله با ویروس کرونا را بیان نموده و دقت و همکاری کلیه کارکنان برای عبور از این بحران را متذکر شدند.

در پایان این مراسم ازگروه‌ها و نفرات برگزیده حاضر در این مسابقات در بخش بانوان و آقایان با اهدای جوایز نقدی و لوح تقدیر تجلیل شد.

این مسابقات با هدف بالا بردن روحیه کارکنان و ایجاد نشاط در میان آنها در3 رشته مختلف در بهمن ماه سال 1398برگزار گردید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری می باشد.

سیم بکسل