در نشست نخستین روز کاری در سال 1400 و توسط مهندس محمودی عنوان شد:

اهداف بسیار بزرگ‌تری را دنبال خواهیم کرد

اهداف بسیار بزرگ‌تری را دنبال خواهیم کرد

نشست نخستین روز کاری در سال 1400 باحضور مدیرعامل شرکت IGI و تمامی همکاران در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.
به‌گزارش روابط عمومی شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری IGI، نشست نخستین روز کاری در سال 1400 با حضور مهندس «حمید محمودی» مدیرعامل و نایب‌رئیس هیات مدیره، مدیران بخش‌ها و کلیه همکاران در سالن کنفرانس شرکت برگزار شد.
مهندس محمودی در این نشست ضمن تبریک دوباره سال نو و همزمانی آن با اعیاد شعبانیه و سالروز ولادت با سعادت حضرت مهدی، امام زمان (عج) به همه همکاران خوش‌آمد گفت و برای آنان آرزوی سالی پر از موفقیت و پیشرفت کرد.
محمودی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از عملکرد شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری، گفت: در سال گذشته توانستیم علی‌رغم مشکلات اقتصادی و رکود حاصل از بیماری کرونا و با همت و همدلی همکاران سالی بسیار موفق را پشت سر بگذاریم. دریافت گواهینامه‌های جدید بازرسی، تقدیرنامه‌ها و رکوردشکنی‌های فروش و سود و اعداد مالی، برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی همه و همه نشان از سالی موفق داشت.
مدیرعامل شرکت IGI ضمن تقدیر از تمامی همکاران در بخش‌های مختلف شرکت ادامه داد: در سال 1400 بودجه جسورانه، متحورانه و گام بلندی پیش‌بینی شده است که مطمئنا تکرار ثبت رکوردهای تاریخی مجدد قابل دستیابی است و این موفقیت‌ها بدون همدلی، مسئولیت‌پذیری و تلاش همکاران شرکت میسر نبود که جا دارد در ابتدای سال جدید از تمامی همکاران که در سال گذشته نهایت تلاش خود را به‌کار گرفتند قدردانی شود.
در ادامه همکاران بخش‌های مختلف شرکت نیز ضمن تبریک سال نو از تلاش‌های مدیرعامل شرکت در راستای بهبود وضعیت معیشتی خود تشکر کردند.
گفتنی است این نشست روز شنبه هفتم فروردین ماه و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله فیزیکی و طی دو مرحله برگزار شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری می باشد.

سیم بکسل