پیام تبریک مهندس «حمید محمودی»، مدیرعامل شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری IGI به‌مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی:

پیام تبریک مهندس «حمید محمودی»، مدیرعامل شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری IGI به‌مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی:

به‌نام خداوند جان و خرد

سال 1399 با تمامی فراز و فرودهایش، آخرین روزها را سپری می‌کند. سالی پر از      «حادثه و حماسه» و سال مبارزه با ویروس عالمگیر کرونا که به نخستین دغدغه مردم تبدیل شد.

گذر از سال 1399 نه‌تنها سال نو بلکه سده‌‌ای نو را در برابر مردم شریف ایران می‌گشاید مردمی که همواره ثابت کرده‌اند، می‌توانند با «صرف فعل خواستن» از چالش‌ها، فرصت بسازند.

سده گذشته، سده‌ای عبرت‌آموز و سازنده بود. سده پیشرفت‌های و فداکاری‌ها، شادکامی‌ها و از خودگذشتگی‌های ملتی که برای ایستادن پای خواسته‌هایش، یک‌به‌یک موانع را پشت‌سر گذاشت تا به طلوعی دل‌انگیز در آستانه سده نوین برسد و به تماشای برآورده شدن آرزوهایش برای فرزندان این مرز و بوم بنشیند.

سال 1399 برای شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری IGI نیز سالی پر از موفقیت و رسیدن به قله‌های افتخار بود. کسب گواهینامه‌ها و دریافت تقدیرنامه‌ها از یک سو و ثبت رکوردهای تاریخی زیر فشار سنگین تحریم‌های ظالمانه، از دستاوردهای بزرگ شرکت IGI بود.

این مهم تنها در سایه زنجیره زحمات همکاران همدل و مراقبت مدیران این شرکت محقق شده و تردیدی نیست که در صورت نبودن این نشانه‌ها، ایستادن در جایگاهی که اکنون به IGI تعلق دارد، امکان‌پذیر نبود.

اینجانب به‌عنوان عضوی از خانواده شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری IGI که اهدافی بزرگ را به‌دست‌آورده و اهداف بزرگتری را هدف‌گذاری کرده است، سال و سده جدید را به تمامی ملت شریف و فداکار ایران و همچنین کارکنان صدیق، متخصص و متعهد شرکت IGI و خانواده‌های محترم آنان شادباش عرض می‌کنم و از درگاه ایزد منان برای شما گرامیان سربلندی، سعادت، سلامتی و نیکبختی بسیار و همچنین، عاقبت‌ به‌خیری آرزومندم.

 

حمید محمودی

مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره

شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری IGI

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + هفت =

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری می باشد.

سیم بکسل