جشن میلاد حضرت علی(ع) در شرکت IGI برگزار شد

جشن میلاد حضرت علی(ع) در شرکت IGI برگزار شد

جشن سالگرد میلاد باسعادت امیرمومنان حضرت علی (ع) مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی در شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری برگزار شد.
به‌گزارش روابط عمومی شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری IGI، جشن میلاد پربرکت سرسلسله ولایت، حضرت امیرالمومنین علی(ع) با حضور تمامی مدیران و کارکنان شرکت IGI در روز چهارشنبه 6 اسفندماه در سالن همایش‌های شرکت و با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی برگزار شد.
پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ابتدا مهندس «رضا بهروزی‌نیا»، معاون اداری، مالی شرکت به ایراد سخنانی پرداخت. او پس از تبریک فرارسیدن این مناسبت گرامی به ارائه گزارشی از عملکرد مالی شرکت طی سال 1399 پرداخت.
سپس «مهندس حمید محمودی»، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره ضمن تبریک میلاد حضرت امیر(ع) و روز پدر به سخنرانی پرداخت. محور اصلی سخنان مدیرعامل شرکت حول بهبود وضعیت معیشتی کارکنان بود. «مهندس محمودی» ضمن تمجید از عملکرد بخش‌های مختلف و تاکید بر همراهی هیات مدیره گفت که تمام تلاش مدیران ارشد شرکت بر این بوده که وضعیت معیشت و حفظ روحیه کارکنان به‌طور دقیق پیگیری شود تا کارکنان شرکت بتوانند با رفع این دغدغه‌ها تمرکز بیشتری بر روی کار خود داشته باشند.
مدیرعامل شرکت IGI یکی از دلایل موفقیت شرکت در سال 1399 را نیز در همین موضوع دانست و تاکید کرد که در سال 1400 نیز با همین رویکرد جلو خواهیم رفت.


پس از سخنان مدیر عامل شرکت IGI، جوایز نفرات اول تا چهارم مسابقات بولینگ و تیراندازی دهه فجر در دو بخش زنان و مردان به نفرات برگزیده اهدا شد. همچنین به مناسبت ولادت امیرالمومنین(ع) به تمامی کارکنان شرکت یک جلد فرمان‌نامه حضرت علی(ع) به مالک اشتر نخعی اهدا شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 12 =

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری می باشد.

سیم بکسل