در یازدهمین نمایشگاه صنعت فولاد؛

معاون وزیر صمت از غرفه IGI بازدید کرد

معاون وزیر صمت از غرفه IGI بازدید کرد

دکتر “سعید زرندی” معاون طرح و برنامه وزارت صمت در “یازدهمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار” از غرفه شرکت IGI بازدید کرد و درجریان خدمات و توانایی‌های این شرکت قرار گرفت.

به‌گزارش روابط عمومی شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری IGI ، زرندی در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از حضور یک شرکت بازرسی در چنین نمایشگاهی، برای مدیران و کارکنان شرکت آرزوی موفقیت کرد و حضور تنها شرکت بازرسی در این نمایشگاه را ستود.

شرکت بازرسی کالای تجاری IGI با حضور در آخرین نمایشگاه خود به عنوان غرفه‌دار در سال ۱۳۹۹ موفق شد سالی پربار را در نمایشگاه‌های تخصصی کشور تجربه کند.

این شرکت با حضور در “یازدهمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار، سال ۱۳۹۹ را در حالی به‌پایان رساند که با حضور پررنگ در نمایشگاه‌های تخصصی کشور در حوزه صنابع گوناگون، گامی مهم در شناساندن مقوله بازرسی کالای تجاری برداشت.

شرکت IGI در سال ۹۹با تکیه بر مدیریتی روزآمد، کارشناس و دغدغه‌مند موفق شد علاوه‌بر شکستن رکورد‌های کسب درآمد خود در گذشته و با میدان دادن به نیروهای جوان و متخصص، معیارهای بازرسی کالای تجاری را تغییر داده و مدرن‌تر از گذشته و با اضافه کردن اسکوپ‌های نوین بازرسی، زمینه فعالیت‌های خود را بیش از پیش گسترش دهد.

شرکت IGI با تکیه‌بر “اندیشه‌افزاری” ، تخصص و بهترین تجهیزات آزمایشگاهی این توانایی را دارد تا بهترین و مطلوب‌ترین خدمات بازرسی را به مشتریان خود ارائه دهد.

مدیران محترم صنایع، فعالان حوزه فولاد و علاقه‌مندان محترم می‌توانند طی روزهای دوشنبه تا چهارشنبه، ۴، ۵ و ۶ اسفند از غرفه شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری IGI در سالن B غرفه ۱۳ بازدید فرمایند.

گفتنی‌است این نمایشگاه از ساعت ۹ تا ۱۷ با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی در محل هتل المپیک واقع در ضلع غربی ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری می باشد.

سیم بکسل