Menu

چشم‌انداز و مأموریت


چشم‌انداز

ما برآنيم تا به عنوان سازمانی يادگيرنده و پويا ارائه خدمات بازرسی هر کالا و خدمت را به بهترین شکل ممکن، در اقصی نقاط جهان محقق نماييم. قابليت اساسي ما برخورداری از کارکنانی خلاق و متخصص و شبکه‌ای توانمند و منعطف است که ما را قادر به ارائه خدمات با بهترين کيفيت‌، در سريع‌ترين زمان و با قيمت رقابتی می‌نمايد. آرمان مشترک ما، تعهد به پيمودن مسير تعالی تا دستيابی به کلاس جهانی است.

شرکت بين‌المللی بازرسی كالای تجاری  با حفظ و ارتقای كيفيت خدمات، کسب دانش و تجربه‌های مفيد و مؤثر، تجهيز خود به منابع اجرايي لازم، تاكيد بر دانش كارشناسان كار آزموده و ارتقای توان فنی-تخصصی آن‌ها، اولويت دادن به احراز رضايت مشتريان و كسب اعتماد و اطمينان آن‌ها، می‌کوشد در صف مقدم بازاركار خود بوده و با گسترش فعاليت‌های خود در بازارهای هدف به جايگاه ممتازی در ميان شرکت‌های بازرسی کشور و رقابت با سایر شرکت‌های بين‌المللی بازرسی دست يابد.

مأموریت

مأموريت شرکت بين‌المللی بازرسی کالای تجاری، ارائه‌ی خدمات بازرسی و آزمون، و هم‌چنين خدمات مرتبط بر پايه‌ی شش اصل زیر، مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بين‌المللی و بر اساس قوانين و مقررات ملی و بين‌المللی است. این اصول عبارتند از:

كيفيت
دقت
سرعت
صحت
راز داری
صداقت

بالای صفحه