Menu

برگزاری جلسه آموزشی ویروس کرونا (پیشگیری و نکات ضروری)

تازه ترین ویروس شناخته شده از خانواده ویروس کرونا (2019Novel coronavirus )  برای نخستین بار در بازار ماهی­گیران چین شیوع پیدا کرده و جان شماری از افراد در سراسر جهان را نیز گرفته است. شیوع این ویروس تاکنون در 57 کشور گزارش شده و ابتلا به این بیماری را به تهدیدی جهانی تبدیل کرده است.

با توجه به شیوع گسترده و عبور سریع این ویروس از مرزهای جغرافیایی کلیه کشورها و ورود آن به داخل کشورمان، لزوم آگاهی بخشی و اطلاع رسانی صحیح و همه جانبه در ارتباط با  این ویروس بسیار ضروری جلوه می­کند.

به همین منظور با توجه به اهمیت نشر اطلاعات علمی و تخصصی در بین همکاران با هدف شفاف سازی در ارتباط با نحوه عملکرد این ویروس و کاهش فشار روانی و استرس حاکم بر افراد، جلسه آموزشی  توسط مدیر آموزش شرکت سرکار خانم دکتر طلوعی،  تحت عنوان ویروس کرونا (پیشگیری و نکات ضروری) با حضور همکاران شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری ضمن رعایت کلیه نکات بهداشتی در تاریخ 10/12/1398 برگزار گردید. در این جلسه روش­های مواجهه با این ویروس و بروزترین دستاوردهای معتبر علمی در این زمینه ارائه گردید همچنین به کلیه سؤالات همکاران در این باره پاسخ داده شد. آموزش رعایت اصول بهداشت فردی و جمعی، آشنایی با نحوه­ی صحیح تغذیه در دوران شیوع این ویروس، حفظ روحیه و دوری گزینی از شایعات از اهداف کلی این جلسه آموزشی بود.

 

بالای صفحه