اطلاعیه‌هاهفته دفاع مقدس گرامی‌باد

آن روزها نام و نان بهایی نداشت و آنچه میدان دار بود، قیام بود و عروج. آن روزها ماندن بی معنا بود و مردن در بستر، ننگی بزرگ. آن روزها شهادت، شاهراهی به وسعت افق داشت. آن روزها فاصله خاک تا افلاک و کویر تا بهشت، یک میدان مین بود. خاکریزها، بوی بهشتِ مردانی را […]

بیشتر

فرارسیدن ماه محرم تسلیت باد

ای آن که غمت مسئله آموز من است شور غم تو در دل پرسوز من است روزی که حسین! بر تو من گریه کنم سوگند به تو که بهترین روز من است  . . . فرارسیدن مام محرم ایام سوگواری سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) را تسلیت می گوییم.  

بیشتر
فرارسیدن ماه محرم تسلیت باد

میلاد خجسته امام موسی کاظم(ع) مبارک‌باد

عرش الهی اگر، جلوه گه حق بود بار گه ات کاظمین، خود حرم کبریاست قبله ی قدوسیان، کوی مصفای تو نام دل آرای تو، کعبه ی حاجات ماست خجسته میلاد هفتمین پیشوای خیر و خوبی هفتمین قافله سالار کاروان صبر و شکیبایی امام موسی کاظم علیه السلام مبارک باد . . .

بیشتر
ولادت امام موسی کاظم

فرارسیدن عید سعید غدیر خم مبارک‌باد

بر عید غدیر عید اکبر صلوات بر چهره ی نورانی حیدر صلوات بر فاطمه این عید هزاران تبریک بر یک یک اهل بیت کوثر صلوات حلول عید ولایت و امامت را که به شکرانه ی تکمیل دین و تتمیمنعمت همگانبا عرشیان و فرشیان است ، محضر همه ی شیعیانتبریک و تهنیت عرض می نماییم.

بیشتر
عید غدیر مبارک

ولادت امام علی النقی الهادی (ع) خجسته باد

ولادت دهمین گلبرگ آسمانی، آیینه‏ عصمت، هادی امّت، اسوه‏ مجد و شرافت، نای پرخروش ولایت، ناخدای کشتی هدایت، حضرت امام هادی (ع) بر پیروان ولایت خجسته باد.

بیشتر
ولادت امام هادی (ع) مبارک باد

فرارسیدن عید قربان مبارک باد

عید ایمان و امتحان، عید ایثار و احسان، عید قربت و قربان، عید خلیل رحمان، عید شکست شیطان بر جنابعالی بر کلیه هموطنان مبارک‌باد.

بیشتر
فرارسیدن عید قربان مبارک باد

ولادت امام رضا (ع) مبارک‌باد

ای آستان قدس تو تنها پناه من ای چلچراغ چشم تو، خورشید راه من ای مظهر عنایت حق هشتمین امام ای خاک پاک مرقد تو بوسه گاه من ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت،  امام رضا علیه اسلام مبارکباد.

بیشتر
ولادت امام رضا (ع)

ولادت حضرت معصومه (س) مبارک باد.

به جان پاک تو ای دختر امام، سلام به هر زمان و مکان و به هر مقام، سلام تویی که شاه خراسان بود برادر تو بر آن مقام رفیع و بر این مقام، سلام میلاد مظهر عصمت و نجابت، حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر بر تمام شیعیان مبارک باد  

بیشتر
ولادت حضرت معصومه(س)

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی ایران آگروفود

شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری مقدم شما میهمانان عزیز را به بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته ایران آگروفود 2019 گرامی می‌دارد. زمان: 28 الی 31 خرداد ماه مکان: محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران سالن 6 غرفه 17 و 18

بیشتر

شهادت امام علی (ع) بر عموم شیعیان تسلیت باد

◊♦◊به نماز بست قامت که نهد به عرش پا را ◊♦◊ ◊♦◊ به خدا علی نبیند به نماز جز خدا را ◊♦◊ ◊♦◊ به نماز آخرینش چه گذشت من ندانم ◊♦◊ ◊♦◊ که ندای دعوت آمد شه ملک لافتی را ◊♦◊ ◊♦◊ همه اهل بیت عصمت زسرا برون دویدند ◊♦◊ ◊♦◊ ابتا و واعلیا بنمود […]

بیشتر